Z p ě t

 

O nás

Jsme multižánrové seskupení hrající hudbu k tanci a pobavení. Zakladatelem kapely byl v roce 2011 Jaromír Opiela, který se vrátil ze zahraničního působení po patnácti letech (Švýcarsko, Rakousko, SRN pod agenturou SFM v Bernu), aby zde ve své domovině mohl pokračovat v hudební činnosti svých projektů. (kapela DENET - česká legenda metalové muziky devadesátých let.)
Preferujeme
živé! vystupování do podkladů v duu nebo triu (zpěvy, el. kytara, bicí nástroje). Samozřejmě se nebráníme i realizaci s většími orchestry.
Jaromír spolupracuje s mnoha talentovanými interprety, s kterými dá vždy dohromady kvalitní hudební seskupení. Máme muzikanty s těmi nejlepšími referencemi. 
Jsme moc rádi, že můžeme naší hudbou působit radost návštěvníkům plesů, novomanželům a svatebčanům na svatbách a různých letních rockových zábavách. Samozřejmě neopomíjíme všechny ty příjemné narozeninové oslavy a firemní akce. Repertoár stále rozšiřujeme, abychom Vám mohli zahrát muziku podle vašeho gusta. Máme přes 300 hudebních titulů, které podle Vašich představ zařadíme do playlistu.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Hudební skupina Ostrava – živá hudba na svatbu, hudební produkce, hudba na ples, kapela na svatbu, kapela na ples, duo na svatbu, duo na ples, trio na svatbu, trio na ples, hudba na reprezentační nebo maturitní plesy, hudba na firemní a podnikový večírek, hudba na narozeniny a jakékoliv rodinné oslavy, rauty, VIP Promo akce, dožínky, šibřinky, mysliveckou leč, karneval, kácení máje, vinobraní, mikulášskou zábavu, Silvestr, karaoke, disco show, okres Ostrava, Frýdek - Místek, Karviná, Havířov, Opava, Bruntál, Nový Jičín, Jeseník, Prostějov, Kroměříž, Olomouc, Vsetín, Zlín, Šumperk, Kopřivnice, Uherské Hradiště, Přerov.